Param Güvende Sistemi nedir?

Param Güvende Sistemi, kubbelicarsi.com'un güvenli alışveriş sistemidir. Ürününüzü satarken ödemenizin güvende olmasıdır.

Alıcı, satın aldığı ürünün ödemesini yapar.

Alıcının yaptığı ödeme kubbelicarsi.com’un Güvence Hesabına' yatar.

Ödemesi yapılan ürün alıcıya ulaştığında, alıcı satın aldığı ürünün sorunsuz olduğundan emin olur.

Alıcı, yaptığı ödemenin satıcı mağazaya geçmesi için onay verir.

Alıcının onay vermesinin ardından satıcıya ödeme yapılır.

Eğer üründe herhangi bir sorun varsa alıcı ürünü iade edebilir. Satıcı mağaza iade edilen ürünü sorunsuz teslim alıp onayladığında, para alıcıya iade edilir.

Sattığım ürünün bedeli ne zaman ve ne şekilde hesabıma aktarılır?

Alıcıların satın aldıkları ürünü kargodan teslim alıp onay vermelerinin ardından, herhangi bir sorun olmaması durumunda alıcının onayının ardından 3 iş günü sonra ürün bedeli, satıcı mağazanın sistemde kayıtlı olan banka hesabına aktarılır.

Hafta sonları ve resmi tatil günleri iş günü sayılmamaktadır.

Ürünü satın alan alıcı, taksitli ödeme yapmış olsa dahi, ürünün bedelinin ödemesi kubbelicarsi.com tarafından satıcı mağazaya peşin olarak yapılır.

Satışını yaptığınız ürünün kargo takip bilgileri satıcı mağaza tarafından sisteme girilmeden, alıcının ürüne ödeme onayı verebilmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeple ürünü kargoya verdiğinizde size özel mağaza hesabınıza girerek “Kargo Gönderildi” butonunu kullanarak sisteme kargo takip bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Alıcı ürünü teslim aldığında onayını verebilmek için satıcının kargo bilgilerini sisteme girmiş olması gerekmektedir. kubbelicarsi.com, başarı ile tamamlanan alışverişlerden, ürün bedeli satıcı mağazaya aktarılırken hizmet bedeli almaktadır.

Ürün bedelinin satıcı mağazaya aktarılabilmesi için satıcıların, sistemde kendilerine ait bir banka hesabı tanımlamaları gerekmektedir.

Satıcı mağaza,ödemelerinin aktarılacağı hesap bilgilerini sisteme nasıl tanımlar?

Alıcı satın aldığı ürününüzün ödemesini onayladığında, yapılan ödemenin hesabınıza aktarılması için kubbelicarsi.com’da size ait sayfanızda, banka hesaplarınız bölümünde IBAN numaranızın tanımlanmış olması gerekmektedir. IBAN numarnızı eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

IBAN numaramı nasıl güncelleyebilirim?

Kubbelicarsi.com’daki size ait Hasabınız’da banka bilgileri bölümüne giderek IBAN numaranızı değiştirip güncelleyebilirsiniz.


Karşılaştır 0

Ürün mevcut değiil

Belirtilecek Kargo
0,00 TL Toplam

Ödeme yap