Hakkımızda

Kubbeli Çarşı

www.kubbelicarsi.com Websitemiz, ülkemizin yüzlerce yıllık kültür birikimi olan kadim El Sanatları ürünlerimizin daha fazla kişiye ulaşabilmesi  ve insanların bu kültür değerlerimize çok daha kolay ulaşmasını sağlamak için oluşturulmuş internet satış portalıdır.

Türk kültürü binlerce yıllık birikimi ifade eder. Orta Asya’dan Balkanlara kadar geniş bir coğrafyadaki kültürlerden almış ve diğer kültürlere katkıda bulunmuştur. Bütün bu coğrafyada oluşan bu kültür alışverişi, El Sanatlarında kendisini göstermiştir. Halkların yaşadığı acılar sevinçler, aşklar, yıkımlar, yükselişler, fetihler ve hüsranlar hepsi El Sanatlarında ifade edilebilmiştir.

El sanatlarımız bizim öz kültürümüzdür. Bin sene önce nasıl yapılıyorsa bugün de aynı şeklini büyük oranda muhafaza etmiş ve günümüze kadar ulaşmışlardır. Birçok sanatta üstad seviyesinde isimler yetişmiş, her bir sanat dalında zirvede sayılan eserler ortaya konmuştur.

Sitemiz, binlerce yıllık bu bilgi ve ustalık aktarımından günümüze kadar ulaşmış El Sanatlarımızın hak ettiği yeri ve değeri almasını sağlamak için bir alışveriş ortamı oluşturur.

Sitemizde satılan her ürün, El Sanatı olması sebebiyle bir eşinin daha olmaması, el emeği ve özenle üretilmiş olması ile eşsizdir. Bu eşsiz tarih birikimlerimiz oluşturduğumuz bu ortamda siz değerli sanatseverlere sunulmuştur.

www.kubbelicarsi.com , hem satın alan hem de satıcı için kolay güvenli bir alışveriş ortamı sağlar.    

Keyifli alışverişler dileriz.


Karşılaştır 0

Ürün mevcut değiil

Belirtilecek Kargo
0,00 TL Toplam

Ödeme yap